Bursa Su Kaçağı Tespiti

Cihazla kırmadan ve termal kameralı robot yardımı ile evinizi kırıp dökmeden su kaçağı tespiti yapıyoruz ve dilerseniz tamirini de yapıp test ederek size teslim ediyoruz.

Su kaçağı tespiti yapılırken su borularındaki çatlaklar, kırıklar ya da benzeri hasarlar nedeniyle oluşan sızıntılar ve nem farklılıkları şu yöntemlerle belirlenebilir;

Akustik dinleme cihazı: Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar. Bu cihazın hassas ayarları sayesinde kaçaklar noktasal olarak bulunabilir.
Boru görüntüleme kameraları: Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.
Termal kamera: Kalorifer borusu gibi sıcak su borularında oluşan sızıntıları tespit etmeye yarayan bu cihazlar, akustik dinleme cihazı ile birlikte kullanılırlar. Termal kameralar kullanılırken parkelerin sökülmesine gerek duyulmaz. Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.

bursa tesisat ustası-bursa kaçak su bulma
bursa su tesisat ustası

Uzman ve deneyimli tesisat ustalarımız ile adresinize kadar gelip tüm gizli su kaçaklarını su kaçağı bulma cihazlarımız ile noktasal olarak tespit ediyoruz. Özenle çalışıp yaşam konforunuzun bozulmamasına dikkat ediyoruz.

Bursa’da su kaçağı tespit ve tamir hizmetlerinde profesyonel olan firmamızı gönül rahatlığı ile arayabilir, su kaçağı bulma ve tesisat kaçakları konusunda teknik hizmet talep edebilirsiniz.

Tam donanımlı personelimiz ile su kaçağı tespitinde garantili çözümler

Sıhhi tesisatınızda hızlı, kolay ve minimum tahribat ile tamirat yapıyoruz. Sorunun kaynağına inerek kesin ve ekonomik bir çözüm sunuyoruz. Böylece masrafları düşürüyoruz.

Çözümleriniz için bir telefon kadar yakınız

blank 0537 776 21 67

Şimdi Ara
Tıkla Ara!
× Canlı Destek