blank

Ev, iş yeri, otel, restoran veya fabrika arıtma tesislerinin bulunduğu yaşam yerlerinde sıkça rastlanan evsel, endüstriyel, yağ atıklarından kurtulmanız artık Albayrak Tesisat ile çok daha hızlı ve rahat olacak.

sistemleri, bünyesinde bulunan güçlü vakum çekicileri ile atık suları, boruları tıkayacak nitelikteki maddeleri zahmetsiz ve hızlı bir şekilde vidanjöre aktarır ve boruların nefes almasını sağlar.

Vidanjör hizmetleri kapsamında yapılan çalışmalar bir hayli fazladır. Albayrak Tesisat olarak profesyonel araçlarımız ve deneyimli ekibimiz ile kanalizasyon temizleme hizmeti vermekteyiz.

bursa gider açma, su tesisatçısı, tuvalet tıkanıklığı açma,
bursa mutfak gideri açma, kanalizasyon arıza, bursa kanalizasyon arıza,
kanalizasyon temizleme, kanalizasyon açma bursa, banyo gideri açma,
lavabo tıkandı su gitmiyor, lavabo tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma
tıkalı gider açma, logar açma, kanal acma, kanalizasyon işleri

Teknoloji çağında hızla yükselen yapılar ve çok katlı binalarda su tesisat arızaları ve kanal tıkanma sorunları sık karşılaşılan sorunların başında geliyor. Tıkalı kanal açma hizmetimiz bu bağlamda sizler için önemli bir kurtarıcı görevini üstleniyor. Ortaya çıkan sorunları profesyonel çözümlere kavuşturan firmamız, öncelikle cihazlar yardımıyla tıkanan bölgenin tespiti ile işine başlamaktadır.

blank
blank

Yeni nesil teknoloji harikası cihazları tarafından kanalın tıkanan bölümü tespit edildikten sonra sıra uzman personelimizin müdahalesine geliyor. Özellikle sert cisimlerin tıkama yaptığı kanallar aynı zamanda biriken tortuların etkisi ile taşma denilen olayın yaşanmasına neden olmaktadır. Dolayısıyla müdahalelerimizdeki hassas ve itinalı yaklaşımlarla sorunun hızla çözülmesini sağlıyoruz.

Şimdi Ara
Tıkla Ara!
× Canlı Destek