Cihazla Su Kaçağı Tespit

Çatı sızıntıları ya da üst kattaki banyo borularında oluşan çatlaklar nedeniyle oluşan sızıntılar, kızılötesi kameralı görüntüleme cihazları sayesinde kolayca anlaşılabilir.

Kızılötesi kameralar kullanılarak zemindeki, tavandaki ya da duvarlardaki gizli sızıntılar algılanabilir. Bu güçlü ve hassas araçlar, normal gözle görünemeyen ya da hiçbir leke bulunmayan ancak su kaçağı olan yerleri görüntüleyebilirler.

Kızılötesi kameralar ortamdaki sıcaklık farklılıklarını gösterirler. Cihazın ekranında gökkuşağı renklerinde görüntüler oluşur.

bursa cihazla su kaçağı bulma-bursa su kaçak onarım-bursa kaçak bulma su-bursa tesisat
Purple Modern Illustrated 3D Humans Quiz Education Presentation

Termal Kameralı Su Kaçağı Tespit, Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti

Bu görüntülerde düzgün yapılmamış yalıtım nedeniyle oluşan soğuk noktalar tanımlanabilir. Yüksek çözünürlüklü cihazlarda nem de tespit edilebilir.

Cihazda sızıntılar koyu mavi lekeler şeklinde görünür. Tesisattaki sıcaklık farklılıkları bazen bir nokta olarak görünebilir. Bu yerler onarılmadığı takdirde zamanla küflenebilirler.

Sizinde ev veya işyerinizde su sızıntısı varsa panik yapmanıza gerek yok bursa tesisat servisimiz teknolojik cihazlar ve deneyimli ustalarımız ile kırmadan dökmeden kaçak tamirini yapmaktayız. Sizin de su kaçağı problemleriniz varsa bizimle iletişime 7/24 sizlere yardımcı olalım.

Son Teknolojiye Sahip Cihazlarımız Termal kameralı su kaçağı tespit, ve Termal kameralı su kaçak tespiti

Tespit ve Arıza için Hemen İletişime Geçin

blank 0537 776 21 67

Şimdi Ara
Tıkla Ara!
× Canlı Destek