Su Kaçağı Tespiti

bursa-kameralı-su-tesisatçısı

Tesisatlar da meydana gelen sızıntılar her zaman kendisini açık etmez. Sızıntının olduğunu fark ettiğiniz anda su faturalarınızda yüklü meblağlar görebilirsiniz.

Bu durumda sizler için önemli onarım masraflarına yol açabilir. Sonrasında gelişen sızıntı bulma işlemleri sizler için zor olabilir. Çünkü iğne deliği sızıntıları, döşeme sızıntıları ya da çatlamış borular genelde bir zemin ya da duvar kesilmeden erişilmesi mümkün olmayan noktalara yerleştirilebilir.

Su kaçağı her türlü şeyden kaynaklanabilir: kötü bakım veya inşaat, yer hareketleri sadece bazılardır.

Bir duvarda ki, zemindeki ya da tavanda oluşan nem dışında bazı sızıntı belirtileri şunlardır: gürültülü borular, akan su sesleri, sıcak zemin ya da kimsenin su kullanmadığında hareket eden su sayacınız. Küçük su kaçağı dahi onlarca galon su kaybedebilir ve bu durumda su faturalarında yakıcı bir etkiye sebep olabilir.

Su kaçağı binanızın elektrik sistemini tehlikeye atabileceği gibi yangın başlangıçlarına bile neden olabilir. Şayet kırılma kanalizasyon hattında bir su kaçağı tespiti yapılırsa sızıntı yapan kanalizasyon böcek ve bakteri istilasına ve diğer sağlık tehlikelerine sebep olabilir.

Aynı zamanda eğer hızlı bir şekilde bu kaçaklar ele alınmaz ise nem kalıbına neden olabilir. Küfler çok toksiktir ve ne pahasına olursa olsun önlenmesi gereken bir durumdur. İnsanlar için kara küf türü ölümcüldür ve bir yapıya girildiği zaman çıkarılması neredeyse imkansızdır.

Su kaçağı sorununun firmamız tarafından hızlı bir şekilde ele alınması sağlıklı bir bina potansiyeline ulaşmanızı ve bina sakinlerinin korunmasına destek olacaktır.

su-kacagi-tespiti-bursa

Hemen iletişime geçerek su kaçaklarından kurtulabilirsin

blank 0537 776 21 67

Şimdi Ara
Tıkla Ara!
× Canlı Destek