Tıkalı Gider Açma

Cihazla kırmadan ve termal kameralı robot yardımı ile evinizi kırıp dökmeden tıkalı gider tespiti yapıyoruz ve dilerseniz tamirini de yapıp test ederek size teslim ediyoruz.

Pis su gideri tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız, ev ve iş yerlerinde oluşan tuvalet, banyo, mutfak, küvet, lavabo, pimaş, kanal ve logar gibi pis su gider kanallarının tıkanıklığını kırmadan dökmeden profesyonel cihazlarla açmaktadır. Bursa’da tüm noktalarına sabit fiyat politikası ile tıkanıklık sorunlarına çözüm üretmekteyiz.

Pis su gideri tıkanıklığı açma hizmeti sunan Bursa Tesisat Ustası, ev ve iş yerlerinde oluşan tuvalet, banyo, mutfak, küvet, lavabo, pimaş, kanal ve logar gibi pis su gider kanallarının tıkanıklığını kırmadan dökmeden profesyonel cihazlarla açmaktadır. Bursanın tüm noktalarına sabit fiyat politikası ile tıkanıklık sorunlarına çözüm üretmekteyiz.

Bursa Gider Açma,Bursa Tıkalı Gider Açma
Bursa Tıkalı Gider Açma
  • Tıkanıklığın oluşum yeri tuvaletler ise, gidere atılan erimeyen maddelerden kaynaklanır, örneğin ıslak mendiller, poşetler, plastik şampuan kapakları, kulak temizleme çubukları, havlu kağıtlar, kalitesiz tuvalet kağıtları gibi nesneler tuvaletleri tıkamaktadır.
  • Söz konusu tıkanıklığın yeri mutfak gideri yada banyo lavabo giderleriyse, yağlı yemek artıkları, çay çöpleri, sabun kalıntıları, kıl saç gibi atıklar, giderlerden geçmeyerek lavaboları tıkamaktadır.
  • Bunların dışında usta hataları da sık sık gider tıkanmalarının sebepleri olarak karşımıza çıkmaktadır, örneğin yanlış eğim verilmiş pimaş boruları, kalitesiz kullanılan tesisat malzemeleri, yanlış planlanmış gider boruları başlıca tıkanıklık sebepleridir.
  • Yağmur suyu giderleri de çamurlaşmış toz birikintilerinden, yaprak gibi çevresel faktörlerden tıkanan gider pimaşları da tıkanabilmektedir.
  • İnşaat esnasında tuvalet giderlerine düşen çimento, moloz, beton, taş gibi maddelerin de giderleri tıkadığı görülmektedir.

Çözümleriniz için bir telefon kadar yakınız

blank 0537 776 21 67

Şimdi Ara
Tıkla Ara!
× Canlı Destek