Tuvalet Tıkanıklığı Açma

blank

Eskiden tıkanan tuvaletlere kırmadan müdahale etmek oldukça zordu. Fakat gelişen teknoloji sayesinde tuvalet tıkanıklığını gidermek için kameralı cihazlar üretildi ve kırma dökme olmadan tuvalet tıkanıklığı sorunları çözülmeye başlandı.

Özellikle yağmur yağdığında tuvalet tıkanıklığı yaşanması meşhurdur. Tuvalet gider borularında yaşanan tıkanmalar, dünyanın her yerinde karşılaşabileceğiniz en kötü durumlardan biridir. Öyle ki; yaşanabilecek en talihsiz olaylar arasında, insanın başına gelebilecek kötü durumlardan biri olarak tıkanmış tuvalet ile karşılaşmak açık ara farkla birinci olur. Modern yaşam alanlarında tuvalet ihtiyacı büyük bir öneme sahiptir. Gerek umumi tuvaletler, gerekse ev ya da ofis içerisinde mevcut klozet giderlerini kullanılırken dikkat edilmesi gereken birçok kural vardır. Bunların en başında tuvalet kâğıtlarının yanlış kullanımı sonucu oluşan tıkanıklıklar gelmektedir.

kanal gider açma, gider açma, lavabo açma
lavabo açıcı, su gideri, kanalizasyon açma
gider açısı, tuvalet açma, tuvalet acma
tuvalet gideri açma, lavabo gideri açma

Tuvaletlerde yaşanan tıkanıklıklar için tıkanmış tuvalet açma işlemi uygulanmaktadır. Bu işlem esnasında özellikle günümüzde robotla tuvalet tıkanıklık açma yöntemine başvurulmaktadır. Bu işlem sayesinde kırıp dökme yapılmadan kameralı robotla açılan tuvalet tıkanıklığı açma sağlanmaktadır. Ve tuvalet içerisine gönderilen aletlerle logar temizliği yapılmaktadır. Bu temizliğin ardından tuvalet sorunu ortadan kalkmaktadır. Ayrıca sifon da rahatlıkla kullanılmaktadır.

blank
sorunsuz-klozet-açma

Albayrak Tesisat tuvalet tıkanıklığını giderme ve açma konularında görüntülü kanal açıcılar ve son teknoloji ürünler kullanmaktadır. ve İşyeri ve evlerinizde tıkanan tuvaletlerinizi Tecrübeli tesisatçı ustalarımız, robot operatörlerimiz çağa ayak uyduran son teknoloji ekipmanlarımız ile etrafı kirletmeden, dökmeden, kırmadan açmaktadır.

Şimdi Ara
Tıkla Ara!
× Canlı Destek